Zespół

Konrad Chodkowski

Psycholog, Psychoterapeuta, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Swoją ścieżkę zawodową rozpocząłem od pracy lidera zdrowia wdrażając wśród młodzieży profilaktykę uzależnień, HIV/AIDS. Jako Terapeuta uzależnień rozpocząłem pracę na Oddziale Leczenia Uzależnień w Przasnyszu. Pracowałem również w dwóch prywatnych ośrodkach terapeutycznych. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku psychologia zdrowia i psychoterapia oraz Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uzyskałem tytuł Certyfikowanego Specjalisty Psychoterapii Uzależnień (nr 1121) wydawanego przez Państwową Agencję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Ukończyłem 4-letnią Profesjonalną Szkołę Psychoterapii organizowaną przez Instytut Psychologii Zdrowia i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, rozpocząłem szkolenie właśnie w tym nurcie z racji jego wysokiej efektywności i korzystania z najnowszych doświadczeń. Dzięki temu w swojej pracy nie ograniczam się do korzystania z jednego „słusznego” podejścia teoretycznego. Dlatego też swoje metody terapeutyczne dostosowuje do potrzeb klienta a nie do wyuczonej teorii. W swojej praktyce korzystam z podejścia Psychodynamicznego, Behawioralno-Poznawczego oraz Gestalt. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zajmuję się następującą problematyką :

Uzależnienie od alkoholu, leków, Uzależnienie od gier hazardowych i internetu, Współuzależnienie, Syndrom dorosłych dzieci alkoholików DDA, Depresja, leczenie nerwicy, leczenie stresu, lęku, fobii, niska samoocena, obniżony nastrój, trudności w relacjach z innymi, trudności małżeńskie, trudności w zrozumieniu siebie,


 

Agnieszka Cichecka

Psycholog, psychoterapeuta w procesie cerytikacji, pedagog.

Absolwentka WSFiZ w Warszawie na kierunku Psychologia zdrowia i psychoterapia oraz WSPR na kierunku Pedagogika. Psychoterapeuta w procesie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorow. Specjalizuje się w pracy z dorosłymi w aspektach trudności w relacjach, zaburzeń nastroju, depresji, niskiej samoocenie, leczeniu stresu, leku i innych oraz pracy terapeutycznej z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, aspergerem, w kryzysie i innych.